Hakkımızda

İmka inşaat 1997 yılında inşaat mühendisi Mualla Karadayı ve İbrahim Karadayı tarafından inşaat , taahhüt ve mühendislik firması olarak kurulmuştur. Bu tarih itibariyle, gerek yurt içi ve gerekse yurt dışında müteahhitlik, proje, uygulama ve mühendislik hizmetleri vermiştir.


1997 yılından itibaren uluslararası müteahhitlik hizmetleri vermeye başlayan firmamız tecrübeli kadrosu ile dünya standartlarında hizmet sunmayı prensip edinmiş, kalite ve güvenilirliğini ISO 9001 (Kalite Güvence Sistemi),OHSAS 18001 (İş ve Sağlık Güvenliği Yönetim Sistemleri) ve ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemleri ) ile belgelemiştir . Projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine uzanan bir sürecin her aşamasında, kendi standartlarını aşan bir kalite anlayışını benimseyen İMKA İnşaat, kendi konusunda kayda değer bir bilgi birikimine sahip olmuştur.
 
İmka İnşaat yurt içinde ve yurt dışında önemli taahhütler üstlenmeye devam etmekte ve geleceğe güvenle bakmaktadır. Başarılarını 1997 yılından bu yana sürdüren İMKA İnşaat, ismiyle sektöründe kalite ve müşteri memnuniyetini bir araya getiren bir marka olmuştur.

....